Svěcení nového vozidla Ford Transit

21. 5. 2017

V rámci oslav svátku patrona hasičů sv. Floriána byl, dne 7. května 2017 po nedělní hrubé mši věnované hasičům, posvěcen nový dopravní automobil Ford Transit "Bohoušek".

Při proslovech bylo mimo jiné zmíněno, že v novém vozidle je umístěn také "oživovací přístroj" (automatický externí defibrilátor - AED). Toto vozidlo je jako prvovýjezdové na události typu "Záchrana osob - AED".

Po slavnostní ceremonii jsme nedělní odpoledne strávili na hasičské zbrojnici a v parku společenským setkáním s přáteli z okolních sborů a ze Soblahova, kteří za námi na tuto událost přijeli.

I pro kolemjdoucí měla naše hasičská zbrojnice dveře otevřené, kromě občerstvení byla připravena expozice současné a historické techniky.

Náhledy fotografií ze složky DA L1Z - Ford Transit